O nas

GABINET KOSMETYKI PROFESJONALNEJ „Atelier Piękna” to wyjątkowe miejsce które na rynku koszalińskim istnieje już od 7 lat.
Miejsce to zostało stworzone dla osób ceniących sobie komfort, profesjonalizm a przede wszystkim pasję. Stworzone dla tych którzy poszukują kompleksowych i profesjonalnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii i kosmetyki upiększającej dla pragnących otrzymać terapię zabiegową dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Ponadto odwiedzający nasz gabinet z pewnością na długo pozostanie naszym klientem i z radością będzie powracać do nas częściej. Panuje tu miła, przyjazna i ciepła atmosfera a zakres świadczonych usług oparty jest na wzajemnie uzupełniających się zabiegach kosmetycznych.

Personel GABINETU KOSMETYKI PROFESJONALNEJ ,, Atelier Piękna ‘’ stale się rozwija oraz podwyższa swoje kwalifikacje. Dokładnie śledząc światowe trendy w medycynie estetycznej, kosmetologii , wybierając zabiegi które są najskuteczniejsze i najbardziej bezpieczne w walce z upływającym czasem. Wszystko to w celu zapewnienia naszym klientom najwyższego poziomu świadczonych usług i pełnej satysfakcji z pobytu u nas.

„Atelier Piękna” – tu rodzi się piękno……