Preparat JALUPRO HMW

To 2,5 ml preparatu wysokocząsteczkowego kwasu i aminokwasów do wykonania zabiegu polecanego do leczenia dolnych części twarzy.

Wskazania:

 • cienie i worki pod oczami
 • skóra z oznakami starzenia i fotostarzenia
 • średnio głębokie zmarszczki
 • utrata elastyczności i jędrności skóry
 • wysuszona i niedożywiona skóra
 • blizny potrądzikowe
 • rozstępy

Preparat JALUPRO® może być również stosowany jako terapia odżywiająca skórę przed i po inwazyjnych zabiegach estetycznych, takich jak: laseroterapia czy peelingi medyczne, a także mezoterapia przy pomocy DermaPen.

Przeciwskazania:

 • Ciąża i karmienie piersią
 • Nieuregulowana cukrzyca
 • Choroby nowotworowe
 • Choroby skórne (wirusowe, bakteryjne) w miejscu przeprowadzania zabiegu
 • Alergie
 • Infekcje wirusowe lub bakteryjne
 • Przyjmowanie środków przeciwzakrzepowych

Preparat przeznaczony do głębokiej biorewitalizacji skóry.

Jalupro to produkt, który stanowi połączenie wysokocząsteczkowego kwasu hialuronowego i kompleksu aminokwasów. Przeznaczony jest do głębokiej biorewitalizacji skóry. Dzięki obecności wysokocząsteczkowego kwasu hialuronowego o zwiększonej lepkości uzyskujemy długotrwałe nawilżenie skóry i początkowy efekt wypełnienia. Aminokwasy mają za zadanie odżywić fibroblasty i pobudzić je do regeneracji dzięki czemu skóra staje się bardziej elastyczna, gęsta i napięta a zmarszczki i fałdy stają się mniej widoczne. Leucyna zawarta w Jalupro® HMW – będąca jednym z głównych składników kolagenu – dodatkowo odbudowuje jego strukturę dzięki czemu skóra uzyskuje sprężystość i odpowiednią gęstość.

Jalupro podaje się w głębokie warstwy skóry w celu uzyskania natychmiastowego efektu wypełnienia, zniwelowania zmarszczek i co ważne znacznie dłuższego nawilżenia i utrzymywania się efektów estetycznych. Głębokie podanie preparatu zawierającego w swym składzie aminokwasy dokładniej i szybciej wzbogaca skórę właściwą w niezbędne substancje do syntezy kolagenu. Ze względu na swą zwiększoną lepkość Jalupro HMW stosujemy również do korekcji delikatnych, wymagających specjalnego traktowania okolic jak: okolica oka, łuku brwiowego czy skroni. Użycie preparatu umożliwia uzyskanie natychmiastowego naturalnego efektu wypełnienia, który w wielu przypadkach jest wystarczający do podkreślenia i przywrócenia naturalnych rysów twarzy. Dzięki możliwości podawania Jalupro HMW techniką kaniulową zabieg ten pozwala na szerokie spektrum zastosowań i wyjątkowy komfort dla pacjenta. Idealnym rozwiązaniem jest połączenie Jalupro HMW z zabiegiem Dermapen w kilku sesjach terapeutycznych. Wykorzystanie Dermapen po około dwóch tygodniach od podania Jalupro wzmacnia kilkakrotnie efekt stymulacji pozwalając uzyskać bardziej spektakularne efekty estetyczne w zdecydowanie krótszym czasie.

Jalupro, aminokwasowy preparat do mezoterapii.

Jeżeli chcesz pozbyć się zmarszczek i odmłodzić swoją skórę , sprawdź JALUPRO. TO INNOWACYJNA FORMUŁA Z UNIKALNĄ SEKWENCJĄ AMINOKWASÓW. EFEKT WIELOLETNICH BADAŃ SZWAJCARSKICH NAUKOWCÓW.

Twoim problemem są sińce pod oczami, zmarszczki twarzy, szyi i dekoltu? Utrata jędrności i objętości policzków, a także grzbietów dłoni, skóry nad kolanami i okolicy ramion? Sucha i zmęczona skóra? Rozstępy, blizny lub keloidy?

Najskuteczniejszym rozwiązaniem jest Jalupro – aminokwasowa terapia zastępcza – kompleks czterech aminokwasów wzbogaconych o kwas hialuronowy. Wyjątkowe składniki odbudowują strukturę kolagenową skóry, redukując zmarszczki i cienie pod oczami.
Sińce, cienie, worki pod oczami, zmarszczki ? Zwalczanie oznak starzenia się skóry wymaga wsparcia jej procesów metabolicznych i komórkowych. Liczne badania naukowe udowodniły, iż aminokwasy (glicyna, l-prolina, l-lizyna i l-leucyna) w połączeniu z kwasem hialuronowym mogą wspierać proces bio-rewitalizacji skóry, co zostało wykorzystane przy tworzeniu produktów z serii JALUPRO® oraz JALUPRO® HMW.

JAK DZIAŁA PRODUKT

Wraz z upływem lat i starzeniem się skóry, obserwujemy zmniejszenie się liczby fibroblastów, które odpowiedzialne są za naturalną produkcję kolagenu oraz pozostałych białek odpowiedzialnych za jędrność i elastyczność skóry. JALUPRO® dzięki specjalnie skomponowanemu kompleksowi kwasu hialuronowego oraz aminokwasów doskonale odżywia fibroblasty, zapewniając skórze młody i zdrowy wygląd.
Staranne dobranie składników zawartych w preparacie JALUPRO® zapewnia skórze dogłębne nawilżenie, co zapewnia jej prawidłowe funkcjonowanie, jędrność i elastyczność, a drobne zmarszczki ulegają spłyceniu.

JALUPRO® hamuje degradację kolagenu stymulując jednocześnie neokolagenogenezę i biorąc udział w produkcji czynników wzrostu.

NOWOŚĆ – JALUTOXIN (JALU – TOXIN)

To technika łącząca zalety terapii Jalupro z relaksacją mięśni “baby botox”. Dzięki połączeniu tych dwóch metod osiągamy naturalne rezultaty praktycznie w ciągu kilku dni.

Jalutoxin działa dwukierunkowo: w pierwszej fazie (kilka dni) obserwujemy nawilżenie skóry i spłycenie zmarszczek oraz niwelację zmarszczek dynamicznych np. w okolicy zewnętrznych kątów oczu czy czoła. to zasługa działania kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej. W drugiej fazie (2-3 tygodnie) obserwujemy poprawę jakości skóry jako efekt działania aminokwasów, stymulujących powstawanie w skórze kolagenu i elastyny.
Dla kogo jest ten zabieg?
Jalu-toxin to idealny zabieg dla osób oczekujących naturalnych efektów i szybkich rezultatów redukcji zmarszczek w miejscach, gdzie obserwujemy szczególną nadreaktywność mięśni mimicznych. To zabieg sprawdzający się u osób pracujących twarzą (np. aktorzy, dziennikarze oraz osób ceniących sobie naturalne delikatne efekty), dla których podanie toksyny botulinowej w dawkach należnych daje zbyt silne i zbyt widoczne efekty. Jalutoxin to idealny zabieg dla osób ceniących sobie naturalny, świeży wygląd.

EFEKTY

 • poprawa gęstości i elastyczności skóry
 • spłycenie zmarszczek
 • odżywienie komórek skóry
 • nawilżenie o przedłużonym działaniu
 • długotrwała stymulacja receptorów w komórkach skóry
 • początkowy efekt wypełnienia tkanek
 • szybki i długotrwały efekt

PRZEBIEG ZABIEGU

Przed wykonaniem zabiegu Pacjent jest znieczulany za pomocą specjalnego kremu, dzięki czemu zabieg jest bezbolesny.

Zabieg polega na bezpośrednim wstrzyknięciu podskórnie przy użyciu kaniuli lub cienkich, jednorazowych igieł odpowiedniego produktu JALUPRO. Preparat wstrzykuje się w niewielkich ilościach. Technika ta jest bardzo znaną i popularną metodą podania substancji aktywnych, zwana potocznie mezoterapią igłową.

Zabieg trwa średnio około 30 minut. Optymalne efekty uzyskuje się po wykonaniu 3-4 zabiegów w odstępach 7-10 dniowych.