HR+

HR+ Innowacyjny, biostymulujący odmładzający, przebudowujący strukturę tkankową regeneracyjny zabieg na bazie PEPTYDÓW Z HODOWLI KOMÓRKOWEJ LUDZKICH ADYPOCYTOWYCH KOMÓREK MACIERZYSTYCH oraz EPIDERMALNYCH CZYNNIKÓW WZROSTU.

Działanie składników aktywnych:

Peptydy z ludzkich Adipocytowych Komórek Macierzystych – posiadają zdolność do generowania nieograniczonej liczby podziałów jak i różnicowania komórek macierzystych do innych typów komórek stanowią kluczowy element w regeneracji i odmłodzeniu skóry.

EGF – jednołańcuchowy rekombinant ludzkiego peptydu składa się z 53 aminokwasów które intensywnie wspomagają odnowę komórkową
Adenozyna – składnik budulcowy ludzkiego DNA, ogranicza skurcze włókien mięśniowych.
Matrixyl 3000 – nowoczesny składnik zawierający matrykiny niskocząsteczkowe peptydy, które są nośnikami informacji o naprawie i przebudowie skóry, wnikają w jej głąb docierając aż do fibroblastów pobudzając je do namnażania i produkcji składników macierzy międzykomórkowej tj. kolagenu i elastyny odpowiedzialnych za jędrność i sprężystość skóry, a także kwasu hialuronowego warunkującego prawidłowe nawilżenie.
Gatuline RC – ekstrakt z pąków drzewa bukowego, który stymuluje oddychanie komórkowe, spowalnia proces starzenia i hamuje działanie wolnych rodników, pobudza do działania fibroblasty.
Syn-Coll – innowacyjny pepetyd, który stymuluje naturalne mechanizmy do produkcji kolagenu i ochrony przed jego degradacją, zmniejsza zmarszczki, blizny oraz poprawia wygląd skóry.

*Zabieg wykonujemy w połączeniu z mezoterapią mikroigłową

częstotliwość wykonywania zabiegu 1 x na tydzień

ilość zabiegów w serii 6

cena zabiegu: 250 zł

Zabieg Cena
HR + 250 zł