Depilacja woskiem

Jednym ze sposobów depilacji ciała jest usuwanie zbędnego owłosienia za pomocą wosku miękkiego i twardego. Włoski są wyrywane wraz z cebulkami, dzięki czemu ich końcówki w czasie odrastania są delikatniejsze, a same włoski stają się słabsze i jaśniejsze. Odnowienie cebulki po takim zabiegu trwa kilka tygodni (od 2 nawet do 5 tygodni w zależności od struktury włosa). Regularne stosowanie tej metody depilacji powoduje, iż owłosienie staje się znacznie mniej widoczne. Wosk doskonale nadaje się do depilacji każdej części ciała – nóg, rąk, pach, pleców, wąsika, bikini.

WOSK LYCON – NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I SKUTECZNOŚĆ DEPILACJI

W Atelier Piękna pracujemy na marce LYCON jest to australijska marka ekskluzywnych wosków do depilacji. Nowoczesne linie tych profesjonalnych kosmetyków są przeznaczone dla najbardziej wymagających kobiet i mężczyzn, którzy chcą cieszyć się wyjątkowo gładką skórą bez zbędnego owłosienia i podrażnień. Wosk Lycon jest absolutnie niezawodny i całkowicie bezpieczny! Lycon to gwarancja najwyższej jakości i wyjątkowej precyzji podczas depilacji woskiem. System depilacji Lycon to perfekcyjna gładkość, ekskluzywność oraz relaksujące działanie na zmysły.

Z systemem Lycon nie musisz się już martwić o podrażnioną czy zaczerwienioną skórę po zabiegu, nawet gdy wykonujesz depilację okolic wrażliwych, takich jak twarz, pachy czy bikini. Dlaczego? Ponieważ do produkcji wosków Lycon używa się najwyższej jakości naturalnych żywic oraz wosku pszczelego. Ich niska temperatura topnienia, elastyczność oraz wyjątkowa delikatność zapewniają odżywienie i pielęgnację nawet najbardziej wrażliwej skóry. Unikalny sposób wykonywania zabiegu, szeroka gama uzupełniających go produktów oraz pobudzająca zmysły aromaterapia są istotnym dopełnieniem proponowanego przez nas systemu depilacji. Dzięki doskonałej jakości produktów oraz uczciwości zawodowej marka Lycon cieszy się niezrównanym uznaniem na całym świecie.
Profesjonaliści z pełnym zaufaniem stosują depilację Lycon. Za każdym razem osiągają efekt całkowitej gładkości skóry, usuwając uporczywe włoski o długości nawet 1 mm.
Lycon to nowe podejście do depilacji. To doskonale opracowany system, tak aby zabieg był w najwyższym stopniu skuteczny, jak najmniej bolesny dla klienta, a przy tym łatwy i przyjemny dla osoby wykonującej zabieg.

Depilacja intymna woskiem – rodzaje bikini

*Możemy wydepilować bikini według podanych poniżej rodzajów.

Bikini francuskie – depilacja płytka

Włoski usuwane są z linii bikini i pachwin. Wargi sromowe oraz tył (wewnętrzna strona pośladków) nie są depilowane.

Bikini brazylijskie – depilacja głęboka

Głębsza od depilacji francuskiej. Włoski usuwane są z przodu aż do wcześniej uzgodnionej szerokości / kształtu (pasek, trójkąt), z części warg sromowych (głębokość ustalana z klientką)

Bikini pełne / całkowite / hollywood – depilacja bardzo głęboka

Całkowita depilacja. Od depilacji brazylijskiej i francuskiej różni się tym, że włoski całkowicie usuwane są ze wzgórka łonowego oraz z warg sromowych.

Miejsce Cena
Całe nogi 80 zł
Łydki z kolanami 50 zł
Uda z kolanami 50 zł
Ręce 50 zł
Przedramiona 30 zł
Ramiona 30 zł
Pachy 30-45 zł
Plecy 80 zł
Brzuch 50 zł
Tors 50 zł
Tors + brzuch 80 zł
Wąsik 25 zł
Wąsik + broda 35 zł
Twarz 40-60 zł
Bikini francuskie (płytkie) 50 zł
Bikini brazylijskie (głębokie) 100 zł
Bikini holywood (całkowite) 130 zł